Yükleniyor...

Top

Aşk Kutusu 365 Gün Sevgi Mesajları!!!
Aşk Kutusu 365 Gün Sevgi Mesajları!!!

Aşk Kutusu 365 Gün Sevgi Mesajları!!!

Ürün kodu: DBD1201


Liste Fiyatı: 69.00 TL  

Fiyat: 39.00 TL

(Kdv Dahil) Kazancınız: 30.00 TL (43%)
-43%
Stok durumu

Sevgiliniz için en anlamlı sözler. 

Sevgilinize farklı ve romantik bir hediye etmek onu en güzel anında mutlu etmek istemez misiniz?  Peki ya hep klasik ve basit ürünlerden sıkılmadınız mı? Sevgilinize hergün aşkınızı ifade edecek anlamlı sözler söylemek istemez misiniz? 
İşte tüm bu soruların cevabı Aşk Kutusunda saklı...

Aşk Kutusu ürünümüzün tasarımı ve geliştirmesi tamamen Db Dizayn'a aittir. Sevgililer tarafından vazgeçilmez bir hediye olan aşk kutusu birçok kez en çok satılan ürünler sıralamasına gimiştir. Sevgiliniz Kırmızı Kalp şeklindeki peluş kutuyu ilk eline aldığında yumuşak dokusu ve kırmızı aşk rengi ile onu en romantik anlara götürecek. Kalp şeklinin vermiş olduğu aşk mesajı ona kendini özel hissettirecek...

365 gün için 365 özel söz içeren  mesaj kağıtlarında ki sözlerden birkaçını sizin için aşağıya yazıyoruz;

 

"Gördüğüm en güzel rüyasın sen"
"Yanında olmasam bile seninle olduğumu hissediyorum"
"Bana hayranlıkla bakmanı seviyorum"
"Ne mutlu bana ki hep benimlesin"Her kadının hayranlıkla okuyacağı aşk sözleri, hergüne özel ayrı ayrı yazılmıştır. 365 tane sevgi sözü bulunmaktadır. 

Günümüzde araştırmalar gösteriyor ki kadınları ençok mutlu eden erkek modeli; romantik, düşünceli ve olgun özelliklere sahip kişilerdir. Bu özelliklere sahip olan erkekler ise genellikle uzun süreli ve mutlu bir ilişki kurabilmekte. Bir ilişkinin mutlu ve uzun sümesinin altın kurallarından biri de segilinize onu etkileyecek sözler söylemektir, edebiyatın narin sayfalarından özenle seçilmiş bu sözler ise Aşk Kutusunda mevcut, hem de 365 gün yani bir yıl boyunca. Hediyeyi verdiğiniz ilk andan itibaren sevgilini kutu içindeki sözleri heyecenla okuyacak ve sizin ne kadar düşünceli, ne kadarzevkli ve ne kadar romantik olduğunuzu hayranlıkla müşahede edecektir.

 

Paket İçeriği:

·        12 cm x 13 cm boyutlarında kırmızı peluş kalp kutu
·        365 adet farklı aşk mesajı
·        Ücretsiz hediye paketi
·        Ücretsiz hediye notu