Cüzdan

Erkek ve Bayan Cüzdan Modelleri

Cüzdan

En çok tercik edilen aksesuarladan biri olan cüdan erkeğe ve bayana şıklık katacak en moda aksesuar.

Cüzdan Markaları

En iyi cüzdan markaları Vakko, Beymen, Desa gibi markaların yanında Pierre Cardin, Polo, Tergan, Hotiç, Derimod gibi markalar modelleri ve kaliteleri ile tercih ediliyor.

Cüzdan Modelleri

Erkek ve bayan cüzdan modellerinde klasik boy ve ölçülerin yanında kartlık şeklinde olan modeller giderek daha fazla tercih ediliyor.

Cüzdan Fiyatları

Kullanılan malzeme ve aksesuarın kalitesi, marka nın konumu ve ürünün boyutlarına göre fiyat çeşitlilik gösteriyor. Fiyatı kontrol ederken malzemenin sağlık açısından garantisinede bakılmalı.

Cüzdan Seçenekleri

% 50 indirim ve en iyi fiyatlarla DB Dizayn da. Erkek ve bayan cüzdan modelleri, fiyatları, hediye arayanlar için en güzel kişiye özel tasarımlar, isimli, harfli özel cüzdan ve kartlıklar. %100 dana derisi, çok kaliteli ürünlerimizi % 50 indirim ile sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Pierre Cardin, Matraş, Zenga, Us. Polo Assn. gibi markaların en son modelleri DB Dizayn da. Seçtiğiniz cüzdan firmamızın üstün teknoloji lazer makinaları ile kendi atölyemizde istediğiniz isim yada harfler yazılarak, her türlü kontrol yapıldıktan sonra kargoya verilmektedir. Sevgiliye, erkeğe, bayana, özel günlerde, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi, prestijli bir hediye vermek için her zaman DB Dizayn