Dikkat En iyi alışveriş tecrübesi için Cookiesleri kabul edebilirsiniz. OK

Tesbih

  • Kazancınız 47%
300.00 TL 159.00 TL
  • Kazancınız 50%
400.00 TL 199.00 TL
TESBİH
  • Kazancınız 48%
500.00 TL 259.90 TL
TESBİH
  • Kazancınız 50%
8,200.00 TL 4,100.00 TL

Tesbih Modelleri ve Çeşitleri

Tesbih, DB Dizayn olarak el emeği orjinal doğal taşları kullanarak çok kaliteli modellerimizi en uygun fiyat garantisi ile sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz sertifikalı olup özel ahşap kutusunda kese içersinde size ulaşmaktadır. Tesbih çeşitlerimizi isterseniz mağazamızda da görebilirsiniz.

Tesbih nedir? , Allah'ın sıfatlarını saymak için kullanılan, belirli sayılardaki boncuk tanelerinin ipe dizilmesi ile meydana gelen halkadır. Tesbih ucundaki parçaya ne denir ? İmame. En popüler, en çok tercih edilen tesbih modelleri çeşitleri nedir? Oltu taşından, kehribar taşından, gümüşten yapılmış tesbihler, ay yıldız gibi objelerin kullanıldığı tesbihler, kişiye özel isim yazılan, harf kullanılan tesbihler, mercan, akik, safir, kemik kullanılar tesbihler.

Dini amaçlı tesbih nasıl kullanılır? Dini amaçlı tesbih kullanmak için tesbih dualarını bilmek gerekir. Tesbih namazı nasıl kılınır öğrenip uygun şekilde dini vecibelerinizi yerine getirebilirsiniz. Tesbih başka hangi amaçlar için kullanılır ? Doğal taşlar ile yapılan tesbih aynı zaman da stres azaltmak amacıyla özellikle erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle erkeğe hediye olabilecek en güzel aksesuarlardan biridir. Babalar günü veya sevgililer günü içinde en güzel hediye seçeneklerinden biridir.