Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Mesajları - Sevgililer Günü Sözleri

14 Şubat Sevgililer Günü yılın en önemli günlerinden biridir. Erkek sevgili için de, bayan sevgili için de aynı öneme sahiptir. Bu özel gün için çok önceden hazırlıklar yapılmaya başlanır. Nerede kutlanacak, nasıl kutlanacak ve ne hediye alınacak. Belki en güzel  fikir içten gelen duyguların kağıda dökülmesidir. Duyguları kağıda dökmek her zaman kolay olmaz ne kadar çok istesede kişi yazma yeteneği yoksa çok zorlanacağı kesin. Sizi bu zorluktan kurtaracak en güzel sevgililer günü mesajlarını bir araya getirdik.

en iyiler

 

Bayan Sevgili İçin Sevgililer Günü Mesajları, Sözleri

- Bazen sorarlar, '' Hayatında biri var mı?'' diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

- Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Aşkım

- Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni. Sevgililer gününde en büyük hediye odur bana...

- Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır,  Nice güzel sevgililer gününe aşkım

- Kalbimin en güzel yerindesin, sen benim her şeyimsin, ayırmasın bizi kimse Sevgilim bir tanemsin. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

sevgililer günü mesajları - sevgililer günü sözleri

- '' Aşk '' aynı şemsiye altında birlikte yürümektir. Benimle yürümeye ne dersin aşkım.

- Arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım. İlk'im! Son'um! Her şeyimsin sen benim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun...

- Ey gönlümün sol yarısı, aklıma koydum seni, aklım almadı; Yüreğime bıraktım, sana doymadı...

- Bu hayatta yalnızca seni yaşamak ve seninle yaşlanmak istiyorum.. 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun

- Sabah rüzgarı o ipek teninin kokusunu gönül bahçeme taşımasıyla çiçekler bahara aşk şarkıları söylemeye başladı. Seni Seviyorum.

- Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim.. 14 Şubat sevgililer günü kutlu olsun

- Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını AŞK koyardım... Seni Seviyorum.

- Sevginle kalbimde açtığın çiöekler hiç solmayacak bir tanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun...

- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

- Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum; Ama kalbim gibi ellerinde yanar diye korkuyorum... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

- Sevgilerin en yücesi, tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı bu yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni Seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.