Hakkımızda

DB Dizayn A.Ş. 2006 yılında Deniz Babuç tarafından kurulmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu olan Deniz Babuç 2003 yılında özel bir takı firmasının ihracat bölümünde takı sektöründe çalışmaya başlamıştır. Deniz Babuç tarafından Jewel Cad tasarım programında yapılan tasarımlar, üretiminin her kademesinde takip edilerek üstün kalite ile üretilmekte ve anlaşmalı satış noktalarında satışa sunulmaktadır.


Kalite ve müşteri memnuniyeti firmamızın ilk önceliğidir. Bu nedenle ürünlerimizi 7 gün içersinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Altın ürünlerimiz 5 yıl, pırlanta ürünlerimiz ise ömür boyu garantilidir.

Bu gün DB Dizayn A.Ş bayi ve satış noktaları, online alış veriş mağazaları, ürün verdiği diğer online satış mağazaları, İstanbul Kapalıçarşı 'daki mağazasıyla, sade montür satışı yaptığı pırlanta toptancı müşterileri ile Türkiye 'de, aracı toptancı firmalar ile yurt dışında bir çok ülkede siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

DB Dizayn A.Ş. kurulduğu 2006 Kasım ayından bu yana satışlarını ve çeşitlerini her geçen gün arttırmıştır. Müşterilerimizin beğenileri doğrultusunda DB Dizayn A.Ş. önümüzdeki dönemde dizayn edilmiş her türlü takı ve hediyelik eşyayı beğeninize sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz ; tüketici beğenisini yakalayan, özgün tasarımlı, kaliteli ürünler üreterek, bu ürünleri kendi markamızla satmaktır.
Vizyonumuz; tüm Dünya ülkelerinde dev bir marka haline gelmektir.