Dikkat En iyi alışveriş tecrübesi için Cookiesleri kabul edebilirsiniz. OK

Hediye

kalem hediye, hediye kalem, kalem setleri, isimli kalem
  • Kazancınız 48%
19.00 TL 9.90 TL
  • Kazancınız 52%
29.00 TL 13.90 TL
erkeğe hediye
  • Kazancınız 13%
229.00 TL 199.00 TL
harfli kol düğmesi, isimli kol düğmesi, kişiye özel kol düğmesi, erkeğe hediye
  • Kazancınız 57%
90.00 TL 39.00 TL
kişiye özel kol düğmesi, erkeğe hediye, erkeklere hediye, erkek sevgiliye hediye
  • Kazancınız 57%
90.00 TL 39.00 TL
çay seti
  • Kazancınız 39%
65.00 TL 39.90 TL
  • Kazancınız 25%
19.90 TL 14.90 TL

Hediye Tavsiyeleri

En güzel hediye ona özel olandır. Kişiye özel hediyelerin dizaynnırı DB Dizayn 2006 den beri sizleri mutlu etmekten gururduyuyor.

Hediye Seçenekleri

Doğru Hediyeyi Nasıl Seçersiniz?

Özel günler için doğru hediyeyi seçmek bazen zorlayıcı olabilir. Yılbaşı, doğum günü, anneler günü gibi özel zamanlar sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermeniz için en güzel fırsattır, bunu mahvetmeden altından kalkmanız için bazı önerilerde bulunmak istedik.

Yapmaktan Hoşlandığı Şey Nedir?

Kendinize bu soruyu sorarak başlamalısınız. Herkesin farklı hobileri, ilgi alanları ve uğraşıları vardır. Kimi hayvanları sever, kimi resim yapmayı, sanatı, kimileri kitap okumayı. Hediye almayı düşündüğünüz kişiyi iyi analiz edin ve bu hobilerinin neler olduğuile ilgili bir liste hazırlayın. Hediyenin büyük veya küçük olmasından ziyade, kendi ilgi alanları ile bağdaşan bir hediye olması takdiri hak edecektir. Mesela, çok sevdiği bir müzik grubuna konser bileti veya resim sergisine giriş gibi örnekler olabilir. Hediye almayı düşündüğünüz kişi ile ilgili bilgi edinin, kendi bildiklerinizi gözden geçirin ve bir liste hazırlayın.

Beraber Geçirdiğiniz Zamanları Düşünün

Hediye almayı düşündüğünüz kişi ile beraber geçirdiğiniz zamanları düşünün. Tatil olabilir, konser olabilir, eğlence yeri olabilir, beraber çektirdiğiniz fotoğraf olabilir, bunlarla ilişkili bir hediyedaha etkili olacaktır. Mesala, doğum günü olan kişi ile ailecek çekilmiş fotoğraflardan oluşan bir albüm ve fotoğrafta yer alan kişilerin mesajları, çocuklar için el veya ayak izleri mükemmel duygular yaşatacak bir hediye olabilir.

Konuşmalarına Dikkat Edin

Beraber vakit geçirdiğniz zamanlarda ağzından laf almaya çalışın. Beğendiği çanta, takı, cüzdan veya saat olabilir bunlar ile ilgili konuşmalarına dikkat ederek bilgi toplamaya çalışın.

Doğum günü hediyesi, hayattaki en özel ve en anlamlı günü için doğum günü hediyeleri db-dizayn.com da. Anneye, babaya, arkadaşa veya sevgiliye doğum günü hediyesi prestijli, anlamlı, farklı ve kaliteli olmalıdır. Erkeğe doğum günü hediyesi seçmesi en zor olan hediyeler den birdir. Çünkü seçenekleri daha azdır. Bayana doğum günü hediyesi, seçenek olarak daha fazla olmasına karşın, onu özel hissettirecek en güzel doğum günü hediyeleri bulmak özellikler alışveriş yapmayı sevmeyen erkekler için yine son derece zor olabilir.

Kişiye özel hediyelerin yaratıcısı, farklı, kaliteli ve prestijli hediyelerin üreticisi DB Dizayn olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Güzel bir jest ve sürpriz yapmak için binlerce ürün seçeneğine göz gezdirerek, online olarak hızlı ve kolay bir şekilde dilediğiniz ürün çeşidini sipariş etme olanağınız vardır.

Böylece sevdiklerinizin en özel günlerinde onları mutlu etmiş olacaksınız. Şipariş verdiğinizde hediyeleri tarafımızdan hazırlanmış şık hediye paketlerle size gönderilir.

Erkeğe Hediye Fikirleri

Erkeğe Hediye bulmak, seçmek ve almak artık çok kolay. Evinizin ve hatta koltuğunuzun rahatlığında, kahvenizi yudumlarken, "işte bu hediyeyi çok beğendim, alıyorum" diye bilirsiniz. Artık "ne alıcam" telaşı yaşamanıza gerek yok. İnternet sayfasına "erkek sevgilime ne alabilirim" yazmanız yeterlidir. Sizin için tüm ürünler parmağınızın ucunda. Bakın, beğenin, sepete ekleyin, bir kaç gün sonra hediyeniz kapınızda.

Sevgiliniz, eşiniz, babanız veya erkek kardeşiniz olabilir: doğum günü, evlilik yıldönümü, babalar günü için veya sadece için geldi demek için hediye alabilirsiniz.

Erkek sevgiliniz için ismine özel dizayn edilmiş bir kol düğmesi, babanız için tasarlanmış üzerinde en çok sevdiği söz olan bir cüzdan veya öğretmeniniz için hazırlanmış "canım öğretmenim" yazılı şık bir kalem. Günümüzde kişiye özel dizayn edilen hediyeler daha çok tercih edilmektedir. Hediye aldığınız kişinin isminin ne kadar değerli olduğunu göstermektedir. Çok beğendiniz bir söz, yazı veya çok daha çarpıcı fikirler teknolojinin de yardımıyla eşsiz bir hediyeye dönüşmektedir.

Bayana Hediye Fikirleri

Bayanlar için hediyenin içeriğinden çok düşünülmesi önem taşır. Özellikle anneye alınacak hediyenin değeri, ne olduğundan çok ne anlam taşıdığına göre değişir. Bayana hediye seçerken erkeklerin işi daha zor olabilir. Sevgiliye alınacaksa ayrı düşünmek, arkadaşa alınacaksa ayrı düşünmek ve anneye alınacaksa çok ayrı düşünmek gerekir. Çünkü kadınlar gelen hediyeye anlam yüklemekten hoşlanır.

Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı; hediye alınması gereken gün çok, hediye alınması gereken kişi çok. Bayanları mutlu etmek de kolaydır. Özellikle son zamanlarda çok popüler olan kişiye özel olarak hazırlanmış ürünler sayesinde daha etkileyici de olmaktadır.

Arkadaşınız için isme özel bir defter - kalem seti, sevgiliniz için harfleriniz ile dizayn edilmiş bir kolye, anneniz için tasarlanmış özel kutusunda kahve seti en çok tercih edilen hediyeler arasındadır.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgili, sevgilim, aşkım; söylerken bile dolu dolu oluyor insanın ağzı, bu kadar önemli ve değerli bir kişiye hediye alma konusu da bir o kadar önemli olmaktadır. Bayan sevgiliye veya erkek sevgiliye seçilecek hediye konusunda çok hassas olunmaktadır. Fotoğrafınızın basılı olduğu tişört giyen sevimli bir pelüş ayı mı daha çok hoşuna gider, yoksa isimlerinizin yazılı olduğu özel kutusunda ikili şarap bardağı mı? Bayan sevgili için hediye seçerken nelere dikkat etmek gerekir? gibi sorular kafamızın içinde dönmeye başlar. Erkek sevgili için ne alınacağı konusu çoktan düşünülmeye başlanmıştır bile. İnternetten araştırmalar son sürat devam ediyor, seçenekler birer birer azaltılıyordur. Seçenekler arasında içinde sizin de isminizin bulunduğu hoş bir cüzdan - kemer seti, özel günlerinde takabileceği hoş bir çift kol düğmesi tabi yine ismine özel.

Unutulmaması gereken en önemli şey hediye alırken maddiyatı değil, ne anlam taşıdığıdır. O hediyeyi seçerken yaşadığınız duyguların aynısını karşınızdaki insana da yaşattıra biliyorsa en güzel ve ideal hediye odur.