Neden db-dizayn.com?

Yaratıcılık, fark yaratmak, özel olmak kavramlarının havada uçuştuğu, müşteri odaklılık bakış açısı ile hizmet sunulmanın olmaz olmaz olduğu günümüzde, hediye seçimini sıradanlıktan kurtarmak, öncelikle kişiyi mutlu ederek duygu durumunu pozitife taşımak, sonrasında vermek istediğiniz mesajı özel kılmak adına db-dizayn.com markamızla size özel çözümler sunuyoruz. 

Var olan bir seçeneğe ayrıcalık katmak ya da tamamen kişiye özel üretim, isme özel ürün ve paketleme ile hediyenize + değer katıyoruz. 

Tecrübe : 2007 yılında kurulan firmamız yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlıkla sizlere kişiye özel hediye fikirleri, seçenek ve önerileri sunmaktadır.

Çok Hızlı Teslimat : DB Dizayn sadece stok yapabildiği hediyeler satışa sunuyor. Siparişi gelen stoktaki ürün kendi makina parkurumuzda kişiye özel, isimli yapılıp kargoya verilmektedir. 

Tasarım : Özel tasarım yapan firmamız, hiç bir yerde bulamıyacağınız benzersiz seçenekleri sunmaktadır. Erkek cüzdanı, erkek yüzükleri ve diğer bir çok seçeneği ilk kez satışa sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Erkek sevgiliye, yılbaşı , doğum günü, babalar, öğretmenler günü hediyesi gibi tüm önemli günlerde sevdiklerinize vermek için aradığınız tüm ilginç seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bedava Hediye, Paketi ve Kargo Kutusu : Tüm kargoları şık paketler ile gönderen firmamız, ayrıca onların zarar görmeden size ulaşabilmesi için güvenli kargo kutuları kullanmaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti : Kişiye özel isimli hediyeler de dahil koşulsuz iade kabul eden tek firmayız. Sektörümüzdeki hiç bir firma kişiye özel hazırlanan bir ürünü koşulsuz kabul etmiyor.

 

Comments

cam ürünleriniz harika, bardak ve şişe olanlar, dışarıda ince cam bulmak ve isim yazdırmak çok zor
Yeni mesaj