Neden DB Dizayn?

Tecrübe : 2007 yılında kurulan firmamız yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlıkla sizlere kişiye özel hediye fikirleri, seçenek ve önerileri sunmaktadır.

Çok Hızlı Teslimat : DB Dizayn sadece stok yapabildiği hediyeler satışa sunuyor. Siparişi gelen stoktaki ürün kendi makina parkurumuzda erkeklere kişiye özel, isimli yapılıp kargoya verilmektedir. Dilerseniz merkezimize gelip siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Tasarım : Özel tasarım yapan firmamız, hiç bir yerde bulamıyacağınız benzersiz seçenekleri sunmaktadır. Erkek Cüzdanı, erkek yüzükleri ve diğer bir çok seçeneği ilk kez satışa sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Erkek sevgiliye, yılbaşı , doğum günü, babalar, öğretmenler günü hediyesi gibi tüm önemli günlerde sevdiklerinize vermek için aradığınız tüm ilginç seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bedava Hediye, Paketi ve Kargo Kutusu : Tüm kargoları şık paketler ile gönderen firmamız, ayrıca onların zarar görmeden size ulaşabilmesi için güvenli kargo kutuları kullanmaktadır.

 

% 100 Müşteri Memnuniyeti : Kişiye özel isimli hediyeler de dahil koşulsuz iade kabul eden tek firmayız. Sektörümüzdeki hiç bir firma kişiye özel hazırlanan bir ürünü koşulsuz kabul etmiyor.

 

Comments

No posts found

New post