Özel Günler Hediyeleri

Özel günler için en güzel, kişiye özel, ilginç hediyeler, aksesuarlar, takılar, ev aksesuarlaru en uygun fiyatlara DB Dizayn Hediye de...

kalem hediye, hediye kalem, kalem setleri, isimli kalem
  • Kazancınız 48%
19.00 TL 9.90 TL
  • Kazancınız 52%
29.00 TL 13.90 TL
erkeğe hediye
  • Kazancınız 13%
229.00 TL 199.00 TL
harfli kol düğmesi, isimli kol düğmesi, kişiye özel kol düğmesi, erkeğe hediye
  • Kazancınız 57%
90.00 TL 39.00 TL
erkeğe hediye
  • Kazancınız 43%
60.00 TL 34.00 TL

Sevdikleriniz İçin Özel Günlerinde Doğru Hediyeyi Nasıl Seçersiniz?

 Özel günler için doğru hediyeyi seçmek bazen zorlayıcı olabilir. Yılbaşı, doğum günü, anneler günü gibi özel zamanlar sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermeniz için en güzel fırsattır, bunu mahvetmeden altından kalkmanız için bazı önerilerde bulunmak istedik.

Yapmaktan Hoşlandığı Şey Nedir?

Kendinize bu soruyu sorarak başlamalısınız. Herkesin farklı hobileri, ilgi alanları ve uğraşıları vardır. Kimi hayvanları sever, kimi resim yapmayı, sanatı, kimileri kitap okumayı. Hediye almayı düşündüğünüz kişiyi iyi analiz edin ve bu hobilerinin neler olduğuile ilgili bir liste hazırlayın. Hediyenin büyük veya küçük olmasından ziyade, kendi ilgi alanları ile bağdaşan bir hediye olması takdiri hak edecektir. Mesela, çok sevdiği bir müzik grubuna konser bileti veya resim sergisine giriş gibi örnekler olabilir. Hediye almayı düşündüğünüz kişi ile ilgili bilgi edinin, kendi bildiklerinizi gözden geçirin ve bir liste hazırlayın. 

Beraber Geçirdiğiniz Zamanları Düşünün

Hediye almayı düşündüğünüz kişi ile beraber geçirdiğiniz zamanları düşünün. Tatil olabilir, konser olabilir, eğlence yeri olabilir, beraber çektirdiğiniz fotoğraf olabilir, bunlarla ilişkili bir hediyedaha etkili olacaktır. Mesala, doğum günü olan kişi ile ailecek çekilmiş fotoğraflardan oluşan bir albüm ve fotoğrafta yer alan kişilerin mesajları, çocuklar için el veya ayak izleri mükemmel duygular yaşatacak bir hediye olabilir.

Konuşmalarına Dikkat Edin

Beraber vakit geçirdiğniz zamanlarda ağzından laf almaya çalışın. Beğendiği çanta, takı, cüzdan veya saat olabilir bunlar ile ilgili konuşmalarına dikkat ederek bilgi toplamaya çalışın.