Dikkat En iyi alışveriş tecrübesi için Cookiesleri kabul edebilirsiniz. OK

Yılbaşı Hediyeleri

En ilginç, en güzel yılbaşı hediyesi, sevdiklerinize sürpriz hediye seçenekleri, en uygun fiyatlar ile DB Dizayn da. Anlamlı ve prestijli yılbaşı hediye fikirleri ve seçenekleri. Takı, aksesuar ve ev aksesuarları kategorilerinde 1000 lerce kaliteli ürün. Kredi kartı, kapıda ödeme seçenekleri ile hediyeni seç ve online gönder.

kalem hediye, hediye kalem, kalem setleri, isimli kalem
  • Kazancınız 48%
19.00 TL 9.90 TL
  • Kazancınız 52%
29.00 TL 13.90 TL
erkeğe hediye
  • Kazancınız 13%
229.00 TL 199.00 TL
harfli kol düğmesi, isimli kol düğmesi, kişiye özel kol düğmesi, erkeğe hediye
  • Kazancınız 57%
90.00 TL 39.00 TL
erkeğe hediye
  • Kazancınız 43%
60.00 TL 34.00 TL

Yılbaşı Hediyeleri

Acı, tatlı ; heyecan verici veya sıkıcı ; üzüntülü veya sevinçli tüm günler geride kaldı. Bir yılı bitirirken yeni yıla girmenin heyecanı sarmaya başladı bile. Yeni umutlar, yeni istekler ve yeni beklentiler var yeni yıl için.

Yılın en heyecan verici günü için hazırlanmaya belki aylar önce başladınız. Hediye alınacak kişilerin sayısını belirlediniz. Kime ne alınacak, ama bu hiç ona uygun değil veya hah tam istediğim gibi bir hediye arayışlarına girdiniz. Yılbaşı hediyesi seçimi yaparken daha çok düşünürüz, daha az beğeniriz, bir türlü ne almak istediğimize karar veremeyiz. Bunun nedeni hediye alma - verme durumu karşılıklı olmasıdır. Acaba bana ne alacak, şimdi ben bunu alırsam olur mu ? tarzında sorular kafamızda döner durur. Bu stresli durumdan kurtulmak için hediyelik eşya satışı yapan Db Dizayn gibi siteler yardımınıza koşmaktadır. Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan rahatça ürünlere bakın, inceleyin veya arzu ederseniz mağazamıza gelip görerek alın. Kişiye özel hediye özellikle yılbaşı için çok tercih edilmektedir. İsminize özel rakı bardakları kutlamalar için ideal bir tercih olabilir. Bir yıl daha geçerken Db Dizayn firması olarak hep yanınızdaydık ve yeni yılda da yanınızda olmaya devam edeceğiz. Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllar dileriz.