Satış Sözleşmesi

Değerli müşterimiz;

Kişiye özel ürünlerde dahil tüm ürünlerimizi firma hatası varsa eğer 7 İş Günü İçersinde Kullanmamak Şartı İle İade Edebilirsiniz.

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünlerimiz 1 yıl ücretsiz tamir bakım garantisi taşımaktadır.

Alınmış olan ürünün üretim hatasından kaynaklanan sebeplerle kullanılmaz duruma gelmesi durumunda garantiden yararlanabilirsiniz.

Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Yukarıdaki maddelerin dışında ürün üzerinde yaptırılan değişiklikler, ürünün deforme olması yada ürünün orjinal dizaynının bozulması firmamızın garanti kapsamı dışındadır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren yirmş (21) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Firmamız üründe standardından değiştirme, bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

GÜVENLİK;

www.db-dizayn.com 'da güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir. www.db-dizayn.com müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korumak için birden fazla güvenlik sistemi kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz 128 bit güvenlik sistemimizle şifreli bir şekilde onay alınması için bankaya gönderilir ve veritabanımızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri kayıt edilmemektedir.

Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz için Kapıda Ödeme ve havele ile ödeme yapma, ödeme sayfasında karşınıza çıkacaktır. Havale ile ödeme yapan müşterilerimizin dekontlarını elektronik olarak info@db-dizayn.com mail atmaları gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki havale ödemelerinizde siparişiniz havalenizin onaylanmasından sonra üretime geçmektedir.

İnternet gibi herkese açık ağ ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminin, güvenlikle ilgili olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. www.db-dizayn.com ’da kullandığımız güvenlik önlemleri ayrıntıları ile aşağıda anlatılmıştır.

SET (Secure Electronic Transaction)

SSL, web üzerindeki iletişim güvenliği için kullanılan ve bilgi transferinin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlayan güvenlik protokolüdür. Web siteleri ve tarayıcılar tarafından yaygın olarak desteklenen SSL, müşteri ve mağaza arasındaki mesajların şifrelenmesini ve sadece doğru adreste deşifre edilmesini sağlar. Netscape Communications Corporation tarafından geliştirilen SSL teknolojisinde hem istemci (bilgi alan) hem de sunucu (bilgi gönderen) bilgisayarda bir doğrulama mekanizması kullanılır.

SSL, bir internet işleminde rol alan partilerin kimliklerinin doğruluğunu kanıtlamak için dijital sertifikalar kullanmaktadır. Dijital sertifika sahibi, kendisine gönderilecek mesajı şifrelemesi için diğer partiye sertifikası ile birlikte şifreleme anahtarını gönderir. Sertifika ile gönderilen anahtar ile şifrelenen mesaj ancak sertifika sahibi tarafından deşifre edilebileceğinden mesajın doğru kişi tarafından okunması sağlanır. SSL, şifreleme sistemi olarak Açık Anahtar Şifreleme Yöntemini kullanır. Bu yöntem sayesinde SSL web üzerindeki iletişimde hem transfer edilen bilginin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlamakta, hem de istemci ve sunucunun kimliklerini doğrulamaktadır.

www.db-dizayn.com vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alışverişler sırasında 128 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direkt olarak ilgili bankaya yine 128 bit şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız www.db-dizayn.com tarafından saklanmaz. www.db-dizayn.com ’da hiçbir şekilde e-mail, messenger ya da benzeri platformlarda finansal ve kredi kartı bilgileri alınmaz ve gönderilmez.

Bilgi almak istediğiniz sorularınızı info@db-dizayn.com adresine e-posta yolu ile bildiriniz.

www.db-dizayn.com 'da bulunan herhangi bir ürünü sepetinize attıktan sonra, ödemesini kredi kartınızla, banka havalesi yaparak veya bizle irtibata geçerek mağazamızdan satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra sistemimiz tarafından otomatik olarak oluşturulacak bir sipariş numarası www.db-dizayn.com çalışanlarına ulaşacaktır. www.db-dizayn.com ’dan sipariş verdiğiniz tüm ürünler için size içinde sipariş bilgileriniz bulunan bir elektronik posta gönderilecektir. Kredi Kartı Sahtekarlığını engellemek için yoğun olarak çalışan kredi kartı departmanımız verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu araştıracak ve onaylanması durumunda Finans Departmanımıza onay verecektir.

KAPIDA ÖDEME YAPARAK TESLİM ALIN;

Bakın, kontrol edin, alternatifleri inceleyin, işinde uzman deneyimli personelimizden bilgi alın, kredi kartınızla, şüphe etmeden güven duyarak, en uygun fiyatlarla alışveriş yapın.

Bu uygulama Türkiye 'nin her yerinde Sürat Kargo aracılığıyla uygulanmaktadır.

Farklı alternatiflerden sizin için en uygun olanını müşteri temsilcimizden bilgi alarak tercih edebilirsiniz.

Siparişleriniz ve daha fazla bilgi için info@db-dizayn.com 'a mail atabilir yada 0212 292 15 37 'u arayabilirsiniz.

Kampanyalar, Tanıtıcı Email Yollanması

Firmamızın düzenlediği kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Firmamız ilan ettiği kampanya yı daha önce bildirmeden istediği zaman değiştirebilir ve iptal edebilir.

Firmamız müşterilerine hafta da bir tanıtıcı mailler göndermektedir. Satış sözleşmesini kabul eden müşterilerimiz otomatik olarak bu mailleri almayı kabul eder. Mail listesinden çıkmak isteyen müşterilerimiz bu mail atarak ulaşmalıdır.