Sunum Tepsileri

Ahşap sunum tepsileri farklı ağaçlardan işlenerek çeşitli şekillerde üretilen, üzerine lazer makinamızda kazıma ve yakma tekniği ile isim, harf, şekil veya desen uygulaması ile kişiye özgü hale getirilen ürünlerdir.

250.00 TL 169.90 TL (KDV Dahil)

Eşiniz, sevgiliniz için özel bir set. Kayın ağacından üretilmiş ahşap sunum tepsisinde iki adet viski bardağı, iki adet viski taşı hediyesi ile db-dizayn.com da. Ürünlerin tamamı özel üretim sert siyah sıvama kutu içerisine yerleştirilmektedir. Kutu üzerine isme özel gümüş renk etiket yapılmaktadır. 

"Ahşap Sunum Tepsisinde İkili Viski Bardağı Seti - Kalp Tasarımlı - İsme Özel - Sıvama Kutusunda - Viski Taşı Hediyeli - Özel Konsept - Hediye" ürünü için minimum miktar 1.


150.00 TL 139.90 TL (KDV Dahil)

İkili viski bardakları ve özel ahşap sunum tepsinden oluşan set şimdi viski taşı hediyeli. Bardaklar üzerine isme özel harfler lazer makinesinde kazıma tekniği ile yazılmaktadır. Yazılar kalıcıdır, silinmez. 

Stokta

"İkili Viski Bardağı - Ahşap Sunum Tepsisinde - İsme Özel Harf Tasarımlı - Viski Taşı Hediyeli" ürünü için minimum miktar 1.