Ürünleri Filtrele

Fiyat Filitreleme

TL  –  TL

  • 30TL
  • 200TL

Kadın Girişimcilerden

db-dizayn.com markasını çatışı altında bulunduran DB Positive, kurumlara ve kurumlar aracılığı ile bireylere eğitim-danışmanlık, organizasyon-etkinlik, hediye ve iş geliştirme alanlarında hizmet veren çok yönlü bir şirkettir. Felsefesini pozitif düşün, "Etkile ve Etkilen" olarak belirleyen şirketimiz her yıl sosyal sorumluluk bakış açısı ile başta kadın girişimciler, çocuklar ve üniversite öğrencilerine yönelik projeler yürütmektedir.

İşte buradan yola çıkarak sizleri kadın girişimciler ve onların ürünleri ile tanıştırmayı, buluşturmayı da bir görev kabul ediyoruz. İçinde yer aldığımız, desteklediğimiz projeler başta olmak üzere başarılara imza atmış, farkındalık ve fark yaratmış, yaptığı ürünleri kişilere ulaştırmayı hedefleyen kadın girişimcilere destek veriyor, aracılık hizmetleri sunuyoruz. Gerek bireysel gerekse kurumsal hediye seçimleri için özel seçenekler db-dizayn.com da.


Kadın Girişimci misiniz ?? >>> Ürünlerinizi burada görmek ve satışa çevirmek fırsatını formumuzu doldurarak yakalayın. Şimdi Tıklayın: >> Kadın Girişimci Katılım Formu