Ücretsiz kargo
Kazancınız 16%

Hijyen ve Bağışıklık Seti - Sağlık Hediye Et - Konsept Kutu - Virüslere Karşı Önlem PaketiListe fiyatı: 95.00 TL
79.90 TL
(KDV Dahil) Kazancınız: 15.10 TL  (16%)
Lütfen yazılmasını istediğiniz ismi yazınız. Örnek: Derya BABUÇ
Hediye Kartının üzerine yazılmasını istediğiniz notu buraya yazınız.
13KHK015
Stokta
+

"Hijyen ve Bağışıklık Seti - Sağlık Hediye Et - Konsept Kutu - Virüslere Karşı Önlem Paketi" ürünü için minimum miktar 1.

Konsept Kutu - Hijyen ve Bağışıklık Seti - Önlem Paketi - Hediye 

Grip, nezle, alerji vb hastalıkların yanı sıra Corona virisü gibi sağlığımızı tehdit eden pek çok virüsten korunmak için gerekli olan kolonya ve kolanyalı mendilin ile bağışıklığı güçlendiren ve ödüllü bir ürün olan Propolis On The Go paketlerinden oluşan konsept kutudur. 

Ürün Özellikleri 

2 adet Eyüp Sabri Tuncer 150 ml kolonya 

Okyanus, Japon Kiraz Çiçeği, Beyaz Çay, Bodrum Mandalinası olmak üzere dört çeşit ürün bulunmaktadır. Setler karışık olarak hazırlanmıştır. Stoklarla sınırlıdır. 

Kolonyalı Mendil 

10 tane tek kullanımlık mendil içermektedir. Narenciye bahçelerinin taze iç açıcı kokularından özenle hazırlanmıştır, yüksek niteliklidir. 5*10 cm kapalı folyo içerisinde açık mendil ebatı 13*18 cm mendillerin taptaze limon özleriyle bütünleştirilerek özenle paketlenmiştir. 65 derece alkol ihtiva etmektedir.

2 adet 7 li setlerden oluşan Propolis On The Go 

Zerdeçal - Zencefil - Tarçın ve Ham Bal karışımı, %100 Doğal içeriği, tek kullanımlık ambalajı ile okulda, ofiste, sporda, seyahatte her an yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile birlikte.. Sabah kahvaltısında, öğün aralarında, spor öncesi veya sonrası, sınav öncesi veya sonrası, yatmadan önce süt ile birlikte, dört mevsim boyunca...

7'li PROPOLİS ON THE GO Paket: 7 adet 7 gramlık ON THE GO içerir. 

Ürün içeriği: Ham Bal (%94), Saf propolis (%2), Zerdeçal (%2), Zencefil (%1), Tarçın (%1) İlave şeker içermez. Ham balla tatlandırılmıştır. Katkı ve koruyucu içermez %100 doğaldır. Ürünlerimiz iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “Sözleşmeli Arıcılık” modeli ile üretilmiştir.

Kullanım Önerisi: Ürünü doğrudan ya da sevdiğiniz katı veya sıvı (ılık veya soğuk) gıdalarınıza karıştırarak tüketebilirsiniz.

Muhafaza Koşulları: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan ve güneş ışığından koruyunuz. 

Propolis Nedir? Propolis, arıların bitkilerin reçinemsi kısımlarından topladığı fenolik, flavonoid maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Propolisin kovandaki temel görevi temiz ortamı sağlamak ve sürdürmektir. Propolis yüzlerce farklı bileşenden oluşur, bileşimi elde edildiği bitki kaynağına göre değişkenlik gösterir. Teslimat Bilgileri:

1 - 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Hiç mesaj bulunmadı

Bu ürüne yorum yap !!

Aynı fiyattaki ürünler

90.00 TL 79.90 TL (KDV Dahil)
90.00 TL 79.90 TL (KDV Dahil)