Ücretsiz kargo
Kazancınız 10%

Powerbank - Işık Detaylı - 5000 Mah - Anneler Gününe Özel Tasarım - İsme Özel Kalem Hediyeli - Fırsat Ürünü


Liste fiyatı: 100.00 TL
89.90 TL
(KDV Dahil) Kazancınız: 10.10 TL  (10%)
Lütfen yazılmasını istediğiniz ismi yazınız. Örnek: Derya BABUÇ
Hediye Kartının üzerine yazılmasını istediğiniz notu buraya yazınız.
9PWB002
Stokta
+

"Powerbank - Işık Detaylı - 5000 Mah - Anneler Gününe Özel Tasarım - İsme Özel Kalem Hediyeli - Fırsat Ürünü" ürünü için minimum miktar 1.

Powerbank - Işık Detaylı - 5000 Mah - Kişiye Özel Tasarım - İsme Özel Hediye

Anneniz ile iletişiminiz hiç kesilmesin. Hayatımızı kolaylaştırılan cep telefonları aynı zamanda şarj sıkıntısı nedeni ile kabusumuz olabiliyor. Bu problemi ortadan kaldırmak anneler günü tasarımlı powerbanklar satışta. Özel kutusunda ve hediye paketi yapılarak iletilmektedir. Üstelik ürün isme özel kalem hediyeli. 

Ürün Özellikleri

Ürün 5000 mAh gücündedir. - Yanında 1 adet android ve apple kablosu yer almaktadır.  - Ürün plastik rubber kaplama olup siyah renk mevcuttur. - Beyaz led aydınlatması kişisel isim ve kurumsal logonuzun dikkat çekmesini sağlar. - Çift USB çıkışı aynı anda iki ürünü şarj etme imkanı - Pillerin normal standartlarda kullanım ömrü 500-600 defa şarjdır. Bu rakam genel standart şarj miktarı olup 1000 şarj üzerine de çıkabilmektedir. - Şarj edilen cihazların kendi orijinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir. Bu sayede sağlıklı ve daha hızlı güç iletişimi olacaktır..

- Ürün ebat : 9 cm x 6.4 cm - Ürün ağırlık : 0.113 gr - Kalınlık: 1.6cm - Baskı ebat 1. yüz : 5cm X 4,5 cm

Teslimat Bilgileri:

1 - 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Hiç mesaj bulunmadı

Bu ürüne yorum yap !!