Kahve Fincanı

Tekli, ikili, sunum tepsili olmak üzere farklı seçeneklere sahip kahve fincanı hediyemiz, ürün üzerine dekal baskı, bardağı üzerine ise lazer makinamızda kazıma tekniği ile yazı yazılarak hazırlanmakta ve tercih edilen kutu içerisinde sunulmaktadır.

80.00 TL 69.90 TL (KDV Dahil)

Sonsuz aşklar, dostluklar için özel tasarım kahve sunumu 4 parçadan oluşan seti ile db-dizayn.com da. Kayın ağacından imal edilen ahşap sunum tepsisi, kahve yanı su bardağı üzerine lazer makinesinde kazıma tekniği ile isim yazılmaktadır. Ürün müşterinin tercihine göre kraft ya da sıvama kutuda iletilmektedir. 

"Kahve Seti - Sonsuzluk Ahşap Sunum Tepsisinde - 4 Parça - Kişiye Özel Hediye" ürünü için minimum miktar 1.


60.00 TL 34.90 TL (KDV Dahil)

İsme özel ahşap kaftan sunum tepsili kahve fincanı db-dizayn.com da. Ahşap üzerine isim, harf ya da harfler lazer makinesinde kazıma tekniği ile yazılmaktadır. Kraft kutuda hediye olarak yollanmaktadır. 

"Kahve Sunum Seti - Kaftan Ahşap Tepsili - İsme Özel - Hediye" ürünü için minimum miktar 1.


80.00 TL 69.90 TL (KDV Dahil)

Şık kahve sunumları için hazırlanan ve 4 parçadan oluşan settir. Kalp şeklindeki ahşap tepsi üzerine yazı, ürünlerin oturduğu yuvarlak alana yazılabilmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda su bardağı üzerine lazer makinesinde kazıma tekniği ile isim yazılmaktadır. 

Ürün müşteri tercihine göre kraft kutu ya da sıvama kutuda gönderilmektedir. 

Stokta

"Kahve Sunumu - Ahşap Kalp Sunum Tepsisinde - 4 Parça Set - Kişiye Özel Hediye" ürünü için minimum miktar 1.


80.00 TL 69.90 TL (KDV Dahil)

Dekoratif ahşap sunum tepsisinde kahve fincanı, kahve yanı su bardağı ve lokumluktan oluşan 4 parça set db-dizayn.com da. Ahşap üzerine isim / logo yazılabildiği gibi Paşabahçe markalı bardak üzerine de lazer makinesinde kazıma tekniği ile isim yazılabilmektedir. Ürün tercihe bağlı olarak kraft kutu ve ya sıvama kutusunda gönderilmektedir. 

"Kahve Sunumu - Dekoratif Ahşap Sunum Tepsisinde - 4 Parça - Kişiye Özel Hediye" ürünü için minimum miktar 1.