Bez Çanta - Sesim Resim - Tegv Yararına - Sosyal Sorumluluk - Özel Ürün - Bisiklet


65.00 TL
(KDV Dahil)
SS004
Stokta
+

"Bez Çanta - Sesim Resim - Tegv Yararına - Sosyal Sorumluluk - Özel Ürün - Bisiklet" ürünü için minimum miktar 1.

Bez Çanta - Sesim Resim - Tegv Yararına - Sosyal Sorumluluk - Özel Ürün - Bisiklet

Sanatçı Cenk Yüksel’in sesi, resmi, hikayeyi ve dijitali bir araya getiren “Sesim Resim” projesi AVM sektörünün lider firmalarından olan ECE Türkiye’nin ana sponsorluğunda, eğitimde fırsat eşitliği teması ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına hayata geçiyor. 

DB Positive organizasyonuyla hayata geçirilen Sesim Resim projesi kapsamında, TEGV’in nitelikli eğitim desteği vererek hayatlarına dokunduğu kişiler ve TEGV gönüllülerinin ilham veren hikayeleri, önce Cenk Yüksel tarafından resmedildi. 10 hikaye, daha sonra sanat, spor ve edebiyat dünyasının ünlü ve sevilen isimleri Arif Pişkin, Cem Davran, Ceyda Düvenci, Eda Erdem, Emre Kınay, Sunay Akın, Umut Oğuz, Yetkin Dikinciler, Zeyno Eracar ve Ziynet Sali tarafından seslendirildi.

Resimlerin yer aldığı hediyeliklerden alarak siz de TEGV'e destek olabilir, eğitimde fırsat eşitliği için katkıda bulunabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri 

Bez çanta üzerine dijital baskı ile gerçekleştirilen görsel düzenleme ile proje özelinde hazırlanan üründür. Umut Oğuz tarafından seslendirilen hikayenin yer aldığı bez çanta üzerinde yer alan kare kod okutularak hikayenin dinlenmesi mümkündür. 

 Teslimat Bilgileri

 1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Hiç mesaj bulunmadı

Bu ürüne yorum yap !!
Kredi Kartı
65.00 TL (vergi dahil)
Banka Havalesi
65.00 TL (vergi dahil)
American Express
65.00 TL (vergi dahil)
Taksit seçenekleri

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 65.00 TL 65.00 TL
2 Taksit 32.50 TL 65.00 TL