Fırsat Ürünleri %60 a varan İNDİRİMLER

Yeni Ürünler

Ürün Yorumları

Beklediğimden çok daha güzel geldi el emeği işçiliği çok güzel ve size özel tasarım yapıyorlar ben baş ucu sürahime suprman desenli tasarım istedim tam istediğim tasarım yapıp çok iyi paketleyip istediğim süreden kısa zamanda elime ulaştı. İnsan kaynaklarının ilgi ve alakaları çok iyi istediğiniz ürünü çıkarmak için her bir detayı sizleri arayıp fikir alışverişi yapıyorlar ilk başta çok güvenememiştim lakin ilgi ve alkaları beni yanıltı yakın çevreme tavsiye edeceğimden db-dizayn çalışanları şüphe etmesin (:
Ürünüm eksiksiz geldi teşekkürler

Cobra Electronics Corporation is a leading designer of mobile communications products in the United States, Canada, Europe and around the world. After 50 years of innovation, the company continues to grow by boldly entering into new product categories.

Today the company's products include:

  • Mobile navigation devices
  • Two-way radios
  • Radar/laser detectors
  • Citizens band radios
  • Marine electronics
  • Power inverters

Cobra products are available in nearly 40,000 storefronts in North America and in a growing number of retailers throughout the world.

Cobra has a significant presence in Europe through Performance Products Limited, a United Kingdom-based wholly owned subsidiary with a well-established network of mass merchandisers and specialty retailers.

Cobra is headquartered in Chicago, Illinois with international offices in Dublin, Ireland and Hong Kong.


Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor