Fırsat Ürünleri %60 a varan İNDİRİMLER

Yeni Ürünler

Ürün Yorumları

Beklediğimden çok daha güzel geldi el emeği işçiliği çok güzel ve size özel tasarım yapıyorlar ben baş ucu sürahime suprman desenli tasarım istedim tam istediğim tasarım yapıp çok iyi paketleyip istediğim süreden kısa zamanda elime ulaştı. İnsan kaynaklarının ilgi ve alakaları çok iyi istediğiniz ürünü çıkarmak için her bir detayı sizleri arayıp fikir alışverişi yapıyorlar ilk başta çok güvenememiştim lakin ilgi ve alkaları beni yanıltı yakın çevreme tavsiye edeceğimden db-dizayn çalışanları şüphe etmesin (:
Ürünüm eksiksiz geldi teşekkürler

HTC Corporation is a Taiwanese manufacturer of smartphones and tablets headquartered in Taoyuan City, Taiwan. Initially making smartphones based mostly on Microsoft's Windows Mobile operating system (OS) software, HTC expanded its focus in 2009 to devices based on the Android OS, and in 2010 to Windows Phone OS.

HTC is a member of the Open Handset Alliance, a group of handset manufacturers and mobile network operators dedicated to the development of the Android mobile device platform. The HTC Dream, marketed by T-Mobile in many countries as the T-Mobile G1 or Era G1, was the first phone on the market to use the Android mobile device platform.


Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor