Fırsat Ürünleri %60 a varan İNDİRİMLER

Yeni Ürünler

Ürün Yorumları

Beklediğimden çok daha güzel geldi el emeği işçiliği çok güzel ve size özel tasarım yapıyorlar ben baş ucu sürahime suprman desenli tasarım istedim tam istediğim tasarım yapıp çok iyi paketleyip istediğim süreden kısa zamanda elime ulaştı. İnsan kaynaklarının ilgi ve alakaları çok iyi istediğiniz ürünü çıkarmak için her bir detayı sizleri arayıp fikir alışverişi yapıyorlar ilk başta çok güvenememiştim lakin ilgi ve alkaları beni yanıltı yakın çevreme tavsiye edeceğimden db-dizayn çalışanları şüphe etmesin (:
Ürünüm eksiksiz geldi teşekkürler

Microsoft Corporation — is one of the biggest international companies that develops proprietary software for different kinds of computing devices — personal computers, videogame consoles, PDAs, mobile phones, etc. Microsoft developed the most popular — operating systemWindows.

The company divisions also produce the videogame console Xbox, and PC accessories (keyboards, mouses, etc.). In 2012 the company launched their owntabletSurface and its Surface RT edition. Microsoft sells its products more than in 80 countries, software was translated into more than 45 languages.

Microsoft headquarters is located in Redmond, Washington, USA.

On the 5th of June, 2014 the staff numbered 127104.

In Russia Microsoft department was opened in 1992 (in July, 2004 — «Microsoft Rus LLC»).

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor