Fırsat Ürünleri %60 a varan İNDİRİMLER

Yeni Ürünler

Ürün Yorumları

Beklediğimden çok daha güzel geldi el emeği işçiliği çok güzel ve size özel tasarım yapıyorlar ben baş ucu sürahime suprman desenli tasarım istedim tam istediğim tasarım yapıp çok iyi paketleyip istediğim süreden kısa zamanda elime ulaştı. İnsan kaynaklarının ilgi ve alakaları çok iyi istediğiniz ürünü çıkarmak için her bir detayı sizleri arayıp fikir alışverişi yapıyorlar ilk başta çok güvenememiştim lakin ilgi ve alkaları beni yanıltı yakın çevreme tavsiye edeceğimden db-dizayn çalışanları şüphe etmesin (:
Ürünüm eksiksiz geldi teşekkürler

Panasonic Corporation, formerly known as Matsushita Electric Industrial Co., Ltd., is a Japanese multinational electronics corporation headquartered in Kadoma, Osaka, Japan.

The company was founded in 1918, and has grown to become one of the largest Japanese electronics producers alongside Sony, Toshiba, Sharp Corporation, and Canon. In addition to electronics, it offers non-electronic products and services such as home renovation services. Panasonic is the world's fourth-largest television manufacturer and is among the world's 20 largest semiconductor vendors.

Panasonic has a primary listing on the Tokyo Stock Exchange and is a constituent of the Nikkei 225 and TOPIX indices. It has secondary listings on the Nagoya Stock Exchange, Osaka Securities Exchange and New York Stock Exchange.


Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor