Taş Bardak Altlığı - Sesim Resim - Tegv Yararına - Sosyal Sorumluluk - Özel Ürün - Balerin


35.00 TL
(KDV Dahil)
SS003
Stokta
+

"Taş Bardak Altlığı - Sesim Resim - Tegv Yararına - Sosyal Sorumluluk - Özel Ürün - Balerin" ürünü için minimum miktar 1.

Taş Bardak Altlığı - Sesim Resim - Tegv Yararına - Sosyal Sorumluluk - Özel Ürün - Balerin 

Sanatçı Cenk Yüksel’in sesi, resmi, hikayeyi ve dijitali bir araya getiren “Sesim Resim” projesi AVM sektörünün lider firmalarından olan ECE Türkiye’nin ana sponsorluğunda, eğitimde fırsat eşitliği teması ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına hayata geçiyor. 

DB Positive organizasyonuyla hayata geçirilen Sesim Resim projesi kapsamında, TEGV’in nitelikli eğitim desteği vererek hayatlarına dokunduğu kişiler ve TEGV gönüllülerinin ilham veren hikayeleri, önce Cenk Yüksel tarafından resmedildi. 10 hikaye, daha sonra sanat, spor ve edebiyat dünyasının ünlü ve sevilen isimleri Arif Pişkin, Cem Davran, Ceyda Düvenci, Eda Erdem, Emre Kınay, Sunay Akın, Umut Oğuz, Yetkin Dikinciler, Zeyno Eracar ve Ziynet Sali tarafından seslendirildi.

Resimlerin yer aldığı hediyeliklerden alarak siz de TEGV'e destek olabilir, eğitimde fırsat eşitliği için katkıda bulunabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri Ürün Materyali: 

Taş 10x10 ölçülerinde doğal taş üzerine proje kapsamında yer alan eserlerin uv makinesinde basılması ile oluşan üründür. Ürün hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

Ceyda Düvenci tarafından seslendirilen hikayeden ilhamla yapılan resmin yer aldığı taş bardak altlığı altında kare kod yer almaktadır. Kare kodu okutarak hikayeyi dinlemeniz mümkündür. 

Teslimat Bilgileri

1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Hiç mesaj bulunmadı

Bu ürüne yorum yap !!
Kredi Kartı
35.00 TL (vergi dahil)
Banka Havalesi
35.00 TL (vergi dahil)
American Express
35.00 TL (vergi dahil)
Taksit seçenekleri

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Taksit Sayısı Taksit Tutarı Toplam
Tek çekim 35.00 TL 35.00 TL
2 Taksit 17.50 TL 35.00 TL