Fırsat Ürünleri %60 a varan İNDİRİMLER

Yeni Ürünler

Ürün Yorumları

Beklediğimden çok daha güzel geldi el emeği işçiliği çok güzel ve size özel tasarım yapıyorlar ben baş ucu sürahime suprman desenli tasarım istedim tam istediğim tasarım yapıp çok iyi paketleyip istediğim süreden kısa zamanda elime ulaştı. İnsan kaynaklarının ilgi ve alakaları çok iyi istediğiniz ürünü çıkarmak için her bir detayı sizleri arayıp fikir alışverişi yapıyorlar ilk başta çok güvenememiştim lakin ilgi ve alkaları beni yanıltı yakın çevreme tavsiye edeceğimden db-dizayn çalışanları şüphe etmesin (:
Ürünüm eksiksiz geldi teşekkürler

TomTom NV (Euronext: TOM2) is a Dutch manufacturer of automotive navigation systems, including both stand-alone units and software for personal digital assistants and mobile telephones. It is the leading manufacturer of navigation systems in Europe. TomTom's customer service is located in Amsterdam, Netherlands. TomTom was a follow-up of Palmtop Software, founded by Peter-Frans Pauwels, Pieter Geelen, Harold Goddijn and Corinne Vigreux in 1991.

In 2008, TomTom acquired Tele Atlas, a digital map maker, for €2.9 billion.

On June 11, 2012, at an event for Apple's iOS 6 preview, TomTom was announced as the main mapping data provider for Apple's revamped iOS 6 "Maps" app replacing long time provider Google Maps.


Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor