Fırsat Ürünleri %60 a varan İNDİRİMLER

Yeni Ürünler

Ürün Yorumları

Beklediğimden çok daha güzel geldi el emeği işçiliği çok güzel ve size özel tasarım yapıyorlar ben baş ucu sürahime suprman desenli tasarım istedim tam istediğim tasarım yapıp çok iyi paketleyip istediğim süreden kısa zamanda elime ulaştı. İnsan kaynaklarının ilgi ve alakaları çok iyi istediğiniz ürünü çıkarmak için her bir detayı sizleri arayıp fikir alışverişi yapıyorlar ilk başta çok güvenememiştim lakin ilgi ve alkaları beni yanıltı yakın çevreme tavsiye edeceğimden db-dizayn çalışanları şüphe etmesin (:
Ürünüm eksiksiz geldi teşekkürler

Warner Bros. Entertainment Inc., also known as Warner Bros. Pictures, and Warner Bros. (though the name was occasionally given in full form as Warner Brothers during the company's early years), is an American producer of film, television, and music entertainment.

One of the major film studios, it is a subsidiary of Time Warner, with its headquarters in Burbank, California and New York. Warner Bros. has several subsidiary companies, including Warner Bros. Studios, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Interactive Entertainment, Warner Bros. Television, Warner Bros. Animation, Warner Home Video, New Line Cinema, TheWB.com, and DC Entertainment. Warner owns half of The CW Television Network.


Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor