İade ve değişim politikamız1- Kargo geldiği zaman ürününüzü mutlaka inceleyip öyle teslim alın. Sonrasında doğacak kırılma, zedelenme ve kaybolmalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Satın aldığınız iade edilecek tüm ürün ve setleri, orjinal ambalajına koyun ve tarafımıza kargolayın.2- Siparişe ekli olarak size gönderilen iade talebi formunun doldurup iade kargosu ile birlikte gönderimi zorunludur .3- Ürünler iade edilirken faturasının iptal edilmesi amacıyla kargo ile birlikte gönderimi zorunludur. İptal edilen ürünlerin geri ödemesi, ödeme şekline bağlı olarak 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilir. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde Kredi Kartına yapılan iadenin yansıma süresi bankaya göre değişiklik gösterebilir.
4- İade ürününüzü bu adrese gönderin: - DB Dizayn - Gayrettepe Mah. Hattat Halim Sok. Bahar Apt. No:7/2 Gayrettepe / Beşiktaş / İSTANBUL5- İade kargo gönderiminizi info@db-dizayn.com adresine mail atarak bize bildirin.

İade ve değişim için uygunluk politikamız

Hasarlı & Kırık Ürün

Hediyenizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir kusur var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı ürün tarafınıza ikinci kez gönderilecektir.

Hediye üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize +90 549 626 66 46 no'lu telefondan ulaşarak probleminizi çözmemize yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Bu ürüne yorum yap !!