Hoşgeldin Kutusu ( Welcome Kit )

İnsana, çalışana değer veren şirketlerin “en iyi işveren markası olmak” bakış açısı ile gerçekleştirdiği çalışmalar, sunduğu hizmetler, verdiği imkanların ana amacını çalışan bağlılığı ve motivasyonunu sağlamak olarak tanımlamak yanlış olmaz.

Giderek daha fazla zamanımızı işte ya da iş ile bağlantılı mekanlarda geçirdiğimiz düşünülürse bu sürece “hoş geldin” ile başlamak ve nasıl bir firma da kimler ile çalışacağımız konusunda ilk günden bilgi sahibi olmak kendimizi bize kendimizi değerli hissettiriyor. İşte bu nedenle insan kaynakları ve kurumsal iletişim departmanları ile yaptığı çalışmalardan elde ettiği on yıllık tecrübe ile DB Positive, hoş geldin kutularını yeniden yorumluyor ve HR Marketing adı verilen, şirketin iç müşterisine gerçekleştirdiği tanıtım faaliyetlerinden de yararlanarak db-dizayn.com da sizlere özel çalışmalar sunuyor.

Görsel tasarımları kreatif ekibimiz tarafından gerçekleştirilen kutuların içinde yer alacak ürünler mevcut ürünlere özellik katarak sunulabildiği gibi, sıfırdan tasarım ürünler üretilmekte. Kişiselleştirilmiş ürün, kurumsallaştırılmış sunum ile promosyon değil hediye algısını besliyor ve çalışanların ilk gününde ince düşünülmüş bir hediye ile merhaba demenize aracı oluyoruz.